NASZA OFERTA

MYCIE ELEWACJI W WARSZAWIE


Świadczymy usługi w zakresie mycia wysokociśnieniowego  elewacji kamiennych, mineralnych, stalowych i  szklanych  z zastosowaniem maszyny Karcher ® i odpowiedniej chemii przemysłowej.

Czyścimy powierzchnie zanieczyszczone wszelkiego rodzaju substancjami, począwszy od kurzu po smary, oleje, graffiti i inne chemikalia. Czyszczenie polega na wstępnym położeniu piany ze zraszacza na zabrudzoną powierzchnię, a następnie umyciu całej powierzchni pod wysokim ciśnieniem i wysoką temperaturą za pomocą maszyny Karcher ®.

Korzystamy z gorąco wodnych i wysokociśnieniowych urządzeń firmy Karcher. Mycie wodą pod wysokim ciśnieniem lub parą oraz preparatami biodegradowalnymi pozwala osiągnąć bardzo dobre efekty. Myjemy duże powierzchnie szklane, stalowe oraz mineralne.

Jeśli to konieczne stosujemy wysoko stężone kwaśne lub alkaliczne środki chemiczne które odpowiednio rozcieńczamy tak aby osiągać jak najlepsze rezultaty. Środki zasadowe o ph=13 doskonale nadają się do usuwania  zanieczyszczę olejowych, tłustych i mineralnych, a także silnych zanieczyszczeń środowiskowych. Doskonale rozpuszczają wieloletnie zabrudzenia, które zdążyły juz głęboko wniknąć w elewację. Takie preparaty pomimo wysokiego stężenia pozostają łagodne dla materiałów. Preparaty kwaśne o stężeniu bliskim ph=2 używamy wszędzie tam gdzie powstały osady i złogi z wapnia, soli, rdzy, kamienia piwnego i mlecznego oraz tłuszczu i białek. Środki te bardzo dobrze nadają się do czyszczenia  w branży spożywczej sanitarnej oraz do odkażania powierzchni.

Ponadto oferujemy profesjonalne czyszczenie elewacji porośniętej mchem i porostami.

Zapraszamy do obejrzenia filmów z naszych prac.

na podnośniku

cien

blizniak

podnosnik

 
Mycie elewacji

Czyszczenie posadzek przemysłowych

Sprzątanie biur
Konserwacja kamienia

Czyszczenie kostki brukowej i dachów

 

Wypożyczalnia maszyn czyszczących

AKTUALNOŚCI

Nowy dział - wypożyczalnia    - 09.2011

DBR na Stadionie Narodowym - 11.2011

 

DBR Grzegorz Dudziński ul. Dorotowska 2/81, 02-347 Warszawa NIP: 701-008-87-38 REGON: 146753806