NASZA OFERTA

Firma DBR w Warszawie oferuje szybkie i profesjonalne usługi czyszczenia kostki brukowej. Czyścimy kostkę brukową zanieczyszczoną wszelkiego rodzaju substancjami, począwszy od kurzu, pyłu po smary, oleje, i inne chemikalia z zastosowaniem myjki wysokociśnieniowej z podgrzewaniem wody celem uzyskania lepszych efektów pracy. Ponadto gwarantujemy uzupełnienie wypłukanej fugi.

Czyszczenie kostki brukowej zaczynamy od identyfikacji przyczyn powstałego zabrudzenia. Najczęściej spotykane są tłuste plamy olejowe powstałe na skutek niekontrolowanego wycieku z elementów samochodowych. Inne, równie charakterystyczne to zabrudzenia środowiskowe takie jak: naloty z mchów, porostów oraz kurzu.

Po zakończeniu oględzin nakładamy przy pomocy pianownicy odpowiednio dobraną do rodzaju zanieczyszczenia chemię i oczekujemy na reakcję po zetknięciu z podłożem.

Kolejnym etapem jest dokładne usunięcie zabrudzenia z powierzchni kostki brukowej przy użyciu maszyny wysokociśnieniowej Karcher 895S z końcówką typu Power lub Rotacyjną oraz z zastosowaniem podgrzewania wody.

Po zakończeniu etapu czyszczenia całą powierzchnię spłukujemy dużą ilością zimnej wody.

Zapraszamy do obejrzenia filmów z naszych prac.

czyszczenie_kostki

kostka

dach

dach2

 
Mycie elewacji

Czyszczenie posadzek przemysłowych

Sprzątanie biur
Konserwacja kamienia

Czyszczenie kostki brukowej i dachów

 

Wypożyczalnia maszyn czyszczących

AKTUALNOŚCI

Nowy dział - wypożyczalnia    - 09.2011

DBR na Stadionie Narodowym - 11.2011

 

   DBR Grzegorz Dudziński ul. Dorotowska 2/81, 02-347 Warszawa NIP: 701-008-87-38 REGON: 146753806