NASZA OFERTA

W tym miejscu opisujemy naszą misję, a trzeba przyznać, że jest ona niełatwa. W Warszawie jest wiele firm zajmujących się: myciem elewacji, czyszczeniem powierzchni przemysłowych, czy konserwacją powierzchni kamiennych. To, że mogą Państwo już znać propozycje naszych konkurentów oznacza, że z dużą łatwością zauważą Państwo korzyści płynące z naszej oferty.

Gdy myślimy o zadbanej Warszawie, mamy przed oczami obraz, w którym nasi Klienci, obserwując efekty naszej pracy, utwierdzają się w przekonaniu, że warto było poznać nas  bliżej. Chcemy widzieć Warszawę zadbaną, nowe budynki czyste, a te starsze odpowiednio zakonserwowane, bez malowideł wątpliwej treści. Czysta elewacja to wizytówka świadcząca o profesjonalizmie firmy. Budynek zadbany oraz odpowiednio zakonserwowany daje jednoznaczny przekaz klientowi:
 

"Jesteśmy najlepsi. Nawet stan naszych budynków o tym świadczy."

 

W odpowiedzi na rosnące wymagania firm dbających o wizerunek swojej siedziby oraz marki stworzyliśmy ofertę, z którą warto się zapoznać. W naszym podejściu do Klienta wyróżnia nas:

  • błyskawiczna reakcja na Państwa potrzeby,

  • darmowa wycena usługi,

  • rabaty dla stałych klientów,

  • testy na mniejszych powierzchniach,

  • rzetelność i profesjonalizm,

  • z każdym dniem rosnące bogactwo doświadczenia.

Prosimy o telefon lub kontakt mailowy jeśli mają Państwo pytania czy ostatnie wątpliwości. Jesteśmy właśnie po to, aby spełniać wszystkie Państwa oczekiwania. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

blizniak2

stara_papiernia

na_podnosniku2

 
Mycie elewacji

Czyszczenie posadzek przemysłowych

Sprzątanie biur
Konserwacja kamienia

Czyszczenie kostki brukowej i dachów

 

Wypożyczalnia maszyn czyszczących

AKTUALNOŚCI

Nowy dział - wypożyczalnia    - 09.2011

DBR na Stadionie Narodowym - 11.2011

 

   DBR Grzegorz Dudziński ul. Dorotowska 2/81, 02-347 Warszawa NIP: 701-008-87-38 REGON: 146753806